Výlet

Nejraději bych byla, kdyby tady napsaly něco Vaše děti, ale nějak je rychlá doba a my nic nestíháme. Tak se aspoň pokusím shrnout zážitky minulého týdne.

Výlet jsme si vybrali rozmanitý. Nejdříve jsme odjeli do Oslavan do Permonia, kde děti hledaly správnou cestu pomocí speciálně zadaných kódů a všem se velice dařilo, prošli bludištěm, vystoupali do nejvyšších výšek, sjeli na hornické skluzavce, smočili se v bazénku při hledání úkolů a taky si v neposlední řadě nacpali bříška nějakými hlavně nezdravými jídly.

Pak jsme se přesunuli do Laser game arény a pořádně se vyřádili ve tmě s laserovými pistolemi. Bylo to naprosto úžasné.

Následovala opékačka špekáčků, přežíračka všech možných dobrot, které rodiče dětem připravili, noční hra a "spaní" ve škole - pouhé 4 hodiny. :-(

Druhý den jsme se vydali do Přímětic, absolvovali jsme hru "Skryté příběhy" - "Stroj na počasí" - Prokop Diviš. Trošku jsme si rozšířili učivo Vlastivědy, které jsme letos probírali.

Nakonec jsme už hodně unavení skončili na bowlingu, kde jsme se pokoušeli shodit všechny kuželky a získat co nejvíc bodů.

Nevím jak děti, ale já jsem to dospávala celý víkend :-).

Jooo a rodičové, děkuji za vaše děti, jsou fakt božííííí.

Příští týden budeme při rozloučení plakat.

RK