Výlet do Boskovštejna

Dnes 21.6. jsme se vydali s dětmi do Boskovštejna, kam nás pozvala Gabka Radová a její tatínek.

Měli jsme se tam vskutku luxusně, koukněte na fotky.

Nejdříve jsme dali vařit gulášovou polévku do kotlíku na oheň, který jsme si sami rozdělali. Protože se vařila pomalu a dlouho (cca 2 hodiny) byla opravdu úžasná a všichni jsme si na ni pochutnali.

Gabča s tatínkem připravili pro děti zajímavou cestu po okolí (cca 6km, ti, co zabloudili i více) a děti museli plnit cestou různé úkoly a nakonec donést do cíle vodu v sáčku ze studánky. I když cesta nebyla jednoduchá, všichni došli do cíle, kde je čekal poklad ve formě nanuků, což bylo v tom horkém dni naprosto skvělé. Dále nám Gábi připravila meloun, různé nápoje a zajistila k obědu pizzu.

Protože bylo velké horko, některé děti se zchladily v rybníku a téměř Gabce doma vybrali celý šatník :-).

Nakonec jsme se ještě vyřádili na perfektních prolézačkách a pak už odjeli autobusem domů.

I tenhle náš druhý výlet byl naprosto skvělý, všechno nám vyšlo a všechno jsme si pořádně užili.

Obrovský dííííííík Gábince, která všechno naprosto dokonale připravila a zorganizovala a jejímu tatínkovi, který nás do svého "království" pozval a také všechno zasponzoroval. Měli jsme se jako v pohádce!