Dračí lodě

Ve středu 21.9. jsme všichni společně vyrazili k Sedlešovickému mostu vyzkoušet, jak budeme fungovat jako jedna parta na jedné velké lodi. Dostali jsme pádla a vesty a už se soukali do dračí lodě. Zvolili jsme si název Water Dragons, což už předem napovídalo, že nejsme žádná "béčka". Paní učitelka bubnovala do rytmu a my děti pádlovaly nejlíp, jak jsme uměly. Po doplutí jsme se nacpali párkem v rohlíku nebo langošem a pořádně se vydováděli ve skákacím hradu a na skluzavce. Vzhledem k tomu, že jsme šli obě cesty pěšky (cca 11 km), přišli jsme do školy unavení, ale spokojení z hezky prožitého dne. :-)